Fifa4players
Bine ati venit pe Fifa4Players!Inscrieti-va si voi in comunitatea noastra, nu veti regreta!Am plecat de la 0 si vrem sa ajungem cei mai buni!FIFA4PLAYERS RULLZ!
Fifa4players
Bine ati venit pe Fifa4Players!Inscrieti-va si voi in comunitatea noastra, nu veti regreta!Am plecat de la 0 si vrem sa ajungem cei mai buni!FIFA4PLAYERS RULLZ!
Fifa4players
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Baiat De Cartier v. 3

In jos 
AutorMesaj
andr3y*F4P
Legend
Legend
andr3y*F4P


Numarul mesajelor : 66
Data de inscriere : 26/06/2009

Baiat De Cartier v. 3 Empty
MesajSubiect: Baiat De Cartier v. 3   Baiat De Cartier v. 3 EmptyMier Iul 22, 2009 5:53 am

BaiatDeCartier.ro :: Cartierul 2... este serverul 2 al indragitului joc multiplayer povesteanoastra.ro, joc ce se joaca cu ajutorul browserului (browser based) si nu este nevoie de nici un program, nu trebuie sa downloadati nimic pentru a juca.
Acest joc este GRATUIT iar scopul in joc este sa devi cel mai bun baiat de cartier, cel mai bun afacerist sau cel mai repectat agent de politie.
Pentru a avansa in joc ai nevoie de bani si de putere, banii ii poti face atacand, facand furtisaguri, crima organizata, la bursa, furand masini, la curse de masini, la jocurile de noroc, etc.

Descopera baiatul de cartier din tine!
ACUM fara coduri, fara cheat-uri !!!

http://www.baiatdecartier.ro/

Baiat De Cartier v. 3 Banner_bdc_1
Sus In jos
 
Baiat De Cartier v. 3
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Fifa4players :: Publicitate :: Publicitatea Ta-
Mergi direct la: